kreator

Wstęp

In książki on 06/02/2010 at 22:46

Nieskończona ilość barw i kształtów kwiatów może stać się inspiracją do tworzenia nie­powtarzalnych kompozycji. Piękna kompozycja to sposób na przytulne wnętrze. Kwiaty wnoszą powiew świeżości do naszych pomieszczeń, rozjaśniają je i ocieplają.

Zajmowanie się aranżacjami kwiatowymi nie wymaga żadnych szczególnych uzdolnień. Aby stworzyć unikalną kompozycję wystarczy tylko trochę fantazji, nieskrępowanej wy­obraźni i odpowiedniego spojrzenia na rośliny. Wiele kwiatów i dodatków, a także na­rzędzi pomocniczych, możemy znaleźć w kwiaciarniach lub centach ogrodniczych. Na­tomiast jeśli posiadamy ogród, to wtedy sytuację mamy ułatwioną.

Własnoręcznie skomponowany bukiet czy kompozycja przyozdobią nam mieszkanie, ale przede wszystkim, dadzą nam satysfakcję, że zrobiliśmy go samodzielnie. Może to być Twoje nowe hobby, dzięki któremu rozwiniesz swoją kreatywność i wrażliwość na pięk­no kwiatów.

Mam nadzieję, że tych kilka przedstawionych przeze mnie przykładów i podpowiedzi stanie się inspiracją do tworzenia samodzielnych kompozycji z różnorodnych roślin. Wszystko zależy od Twojej fantazji!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: